Delta Prestige

Drzwi zewnętrzne energooszczędne pasywne DELTA PRESTIGE przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych itp. Na drzwi DELTA PRESTIGE zostały wykonane badania (ITT) zgodnie z normą PN-EN 14351-1 + A1:2010 wraz z możliwością przeszkleń. Przenikalność cieplna drzwi pełnych wynosi Ud[W/(m2.K)]=0,6, natomiast drzwi przeszklone posiadają przenikalność Ud[W/(m2.K)]≥0,8.
Skrzydło o grubości 88 mm wykonane jest w wersji dwuprzylgowej i posiada dwie uszczelki po obwodzie. Zbudowane jest z ramiaka drewnianego wzmocnionego stabilizatorami przeciwko odkształcaniu, pokrytego płaszczyzną Safe Panel w technologii HPL, o zwiększonej odporności na czynniki atmosferyczne, uszkodzenia i zadrapania. Wypełnienie drzwi stanowi pianka poliuretanowa wzmocniona obustronnie płytami drewnopochodnymi MFP. Drzwi DELTA PRESTIGE wyposażone są w zamek listwowy 3-punktowy z wkładką atestowaną DELTA GD6.
Ościeżnica wykonana jest z profilu drewnianego obłożonego laminatem Safe Panel (HPL) w kolorze skrzydła i wyposażona w dodatkową uszczelkę.
Do drzwi stosuje się specjalny próg termiczny ALU/PCV. Zawiasy drzwi posiadają regulację w 3 płaszczyznach.

 

Drzwi występują wyłącznie w wersji gładkiej. W opcji za dopłatą występują również przeszklenia INOX, próg ALU/PCV, pochwyt długi z klamką AXA.